Super Minds Online

Přejete si, aby vaše děti měli Super Mind – skvělou mysl?

Chcete, aby vaše děti poznaly nové kamarády se Super Minds a přidaly se k nim? Zažijí s nimi spoustu dobrodružství, dozví se hodně zajímavostí, mohou se inspirovat a k tomu se přirozeně naučit anglicky!

Přidejte se k nám a užijte si to!

A kdo jsou ti noví kamarádi dětí?

V úvodním kurzu Starter je to opička Mike, papoušek Polly, lev Leo a žirafa Gina.

V prvních dvou kurzech nás provází kamarádi Whisper, Thunder, Misty a Flash, kteří mají nadpřirozené schopnosti. Hádejte jaké?

Ve třetím a čtvrtém kurzu děti hledají poklad společně s Benem a Lucy, kteří jsou pronásledováni Horaxem a Zeldou. Kdo najde poklad první, co myslíte?

V pátém a šestém kurzu děti zažijí cestování časem společně s Phoebe, Alexem a Patrickem, kteří nás vezmou do minulosti i do budoucnosti. Společně poznáme místa blízká i vzdálená, jak se žilo v minulosti a jak se bude žít v budoucnosti. Také byste chtěli cestovat časem?

Přidejte se k nám!

30.3.2020

Míla Richtrová
Jsem lektorka prožitkové angličtiny pro každého. Miluji učit se s radostí, lehkostí, hravě a efektivně. Své poznatky a zkušenosti ráda předávám dál. Nesnáším nudu, proto jsou moje hodiny zábavné, pestré a zážitkové, s využitím všech smyslů a dovedností, zaměřené na rozvoj vědomostí i v dalších oblastech. V současné době učím online všechny věkové kategorie, od předškolních dětí po maturanty, od začátečníků po pokročilé.
Komentáře