Videokurzy Super Minds - pro žáky ZŠ

Není videokurz jako videokurz. Super Minds bude bavit nejen vaše děti!

Za svoji více než dvacetiletou praxi výuky angličtiny jsem zjistila, že nejdůležitějším aspektem učení je pravidelnost procvičování s chutí a radostí. Videokurz Super Minds je postaven na propracovaných učebnicích pro děti s poutavými příběhy hlavních postav, písničkami, říkankami a zábavným doplňováním. Tím vším děti provedu krok
za krokem, dle jejich vlastního tempa. Doplňováním do učebnic
a pracovních sešitů (součást kurzu) a opakováním podle videí procvičují všechny potřebné dovednosti - poslech, čtenípsaní
i mluvení.

Videokurz Super Minds je důkazem, že výuka online nemusí být jen nudné, pasivní sezení za počítačem.

Hlavní výhody videokurzu Super Minds:

  • pravidelné a systematické vedení
  • v klidu a bez stresu v domácím prostředí
  • vlastní tempo a opakování dle potřeby
  • podpora samostatnosti ve studiu
  • ucelený kurz od předškolních dětí a úplných začátečníků až po úroveň A2+ (druhý stupeň ZŠ)

Stále si nejste jisti, zda Vám videokurz bude vyhovovat?

Online angličtinu zvládne hravě každý! Co obsahují videokurzy Super Minds?

  • výuka podle cambridgeských učebnic Super Minds
  • zábavné navazující příběhy prolínající se napříč učebnicemi
  • poslechy namluvené rodilými mluvčími, čtení, vyplňování cvičení přímo do učebnic
  • přirozený způsob intuitivního vnímání jazyka
  • všechna cvičení ve videu vysvětlena a vypracována s odpověďmi

Kolik Vás to bude stát?

Kurz Super Minds je koncipován zhruba na jeden školní rok, předpokládající 80 vyučovacích hodin. Za videokurz zaplatíte 3 600 Kč, což odpovídá 45 Kč za vyučovací hodinu angličtiny. Ke všemu se navíc můžete neomezeně vracet, opakovat dle potřeby a postupovat vlastním tempem.

Povinnou součástí kurzu jsou učebnicepracovní sešit, jejichž cena je, včetně poštovného, dodatečných  600 Kč. Tuto cenu zaplatíte přímo dodavateli. Faktura Vám přijde domů s učebnicemi.

Vaše cena je:

Zní Vám to fér? Stačí si jen vybrat správnou úroveň a zábava může začít:

Výběr kurzů:

Super Minds 1

První rok výuky
Pro školní děti začínající s angličtinou v 1. až 2. třídě.

Super Minds 2

Navazující druhý rok
Pro druhý rok výuky angličtiny žáků 2. až 4. třídy.

Super Minds 3

Navazující třetí rok
Pro třetí rok výuky angličtiny žáků 3. až 5. třídy.

Super Minds 4

Úroveň A1
Čtvrtý rok výuky angličtiny žáků 4. až 6. třídy.

Super Minds 5

Úroveň A1+
Pátý rok výuky angličtiny žáků 5. až 7. třídy.

Super Minds 6

Úroveň A2
Šestý rok výuky angličtiny žáků 6. až 8. třídy.

Potřebujete poradit? Zajímá Vás ještě něco dalšího? Nejste si čímkoliv jistí? Napište mi!

Co na videokurzy říkají žáci a jejich rodiče?

MODERNÍ KLASIKA PRODCHNUTÁ RADOSTÍ A LEHKOSTÍ - tak bych stručně popsala videokurz angličtiny Míly Richtrové. Pro výuku se používají učebnice s poutavým příběhem, který na sebe navazuje. Děti se tak vždy těší na pokračování, kdy přirozeně rozvíjejí anglickou slovní zásobu i gramatiku. Navíc jsou podporovány v samostatnosti a mohou se kdykoliv k čemukoliv vrátit, což považuji za velice přínosné. Ještě jsem se nesetkala s takto propracovaným a promyšleným kurzem angličtiny, a proto jej vřele doporučuji.
Zuzana Zelenámaminka žaček Barunky a Kristýnky
Angličtinu u paní učitelky Richtrové dcera studuje čtvrtým rokem. Na jaře 2020 jsme z důvodu první vlny pandemie museli přejít na online výuku. Bylo to pro nás nové, nevěděli jsme co očekávat. Paní učitelka nám vše vysvětlila a tak jsme tento typ studia vyzkoušeli. Mile nás tato výuka překvapila. Dceru angličtina baví, baví ji i práce na počítači a z této kombinace byla nadšená. A já zjistila, že dcerka byla donucena pracovat více samostatně a udělala za poslední půl rok v angličtině veliký pokrok. Proto jsem byla ráda, že můžeme touto formou studie pracovat i nadále. Paní učitelce moc děkujeme za profesionální a přitom vždy milý přístup!
Maminka Lucinkyžačka, 10 let
Baví mě pracovat samostatně; Video si můžu pustit několikrát a dodělat co jsem nestihla; Když mi něco nejde, pustím si video znovu, abych to pochopila; Když chci, můžu si pracovat napřed; Baví mě bonusy a anglické pohádky.
Nelinkažačka, 10 let
Nejsme časově omezeni a odpadá problém s dojížděním. V případě nemoci odpadá problém s náhradami hodin. Danda se učí samostatnosti. Učí se pracovat s PC a samostatně se rozhodovat. Jako rodič můžu zvolit tempo, které Dandovi vyhovuje. Cvičení, která ho baví může dělat opakovaně. Bonusová videa jsou skvělou motivací, aby se děti chtěly učit a přicházet si na nové věci sami. Když se jim daří, jsou spokojené :-)
Maminka Danečkažáček 7 let
Videa si můžu pustit, kdy chci a kolikrát chci. Pokud něco nevím, můžu se hned podívat do řešení, což je super a vím, jak je to správně.
Laura13 let

Doporučení pro rodiče

Buďte trpěliví a naučte děti samostatnosti. Děti sice „nerozumí" a neumí vše přeložit, ale to není v jejich věku důležité. Překládání je totiž až vyšší úroveň jazyka. Mnohem důležitější je naučit se jazyk vnímat a poslouchat. Pak přijde porozumění s lehkostí a přirozeností. Čím častěji bude dítě s jazykem v kontaktu, tím dříve se dostaví výsledky. Buďte proto důslední v pravidelnosti a využívejte video lekce a bonusy dostupné v jednotlivých kurzech. To, jakou podporu dětem věnujete první roky školní docházky, se vám mnohonásobně vrátí v letech následujících.