Online výuka

Tak nám zavřeli školy a nezbývá nám nic jiného, než sednout k počítačům a učit se online. Je to výzva pro vás i pro mě! Jak to bude probíhat? Co jsem pro vás připravila?

Výuka bude probíhat dál. My se nezastavujeme, my se nedáme a jedeme dál! Budeme se učit přes aplikaci ZOOM.

Studenti kurzů Prepare! normálně pokračují ve výuce podle rozvrhu, jen z pohodlí domova. V mailu dostanete přihlašovací údaje do členské sekce, kam vstoupíte a odkud se budete pravidelně přihlašovat do hodiny.

Odkaz ke vstupu do sekce Prepare! najdete zde.

Pro žáky kurzů Super Minds hodiny natáčím ve formě videolekcí. Všechny hodiny budou uloženy na webové stránce v členské sekci Super Minds, kde je budete mít k dispozici do konce července. Přihlašovací údaje ke vstupu vám přijdou mailem.

Odkaz ke vstupu do sekce Super Minds najdete zde.

Jste připraveni? Těším se na vás!

20.3.2020

Míla Richtrová
Jsem lektorka prožitkové angličtiny pro každého. Miluji učit se s radostí, lehkostí, hravě a efektivně. Své poznatky a zkušenosti ráda předávám dál. Nesnáším nudu, proto jsou moje hodiny zábavné, pestré a zážitkové, s využitím všech smyslů a dovedností, zaměřené na rozvoj vědomostí i v dalších oblastech. V současné době učím online všechny věkové kategorie, od předškolních dětí po maturanty, od začátečníků po pokročilé.
Komentáře